fbpx

„Nowy rok, nowi MY” – tak można zacząć ten tekst, ale nie do końca się z nim zgadzamy. 🙂 MY jesteśmy wciąż tacy sami, ale z początkiem nowego roku zdecydowaliśmy się na wzmocnienie technologiczne naszej kancelarii. Unowocześniliśmy systemy, przepływ informacji oraz dostęp do danych. Wszystko po to, aby nasi Klienci mieli pewność, że dane, które nam zostawiają są absolutnie bezpieczne. Poniżej przedstawiamy wam 3 technologiczne powody, dla których warto skorzystać z naszych usług.

1. Nowy system CMR

Ograniczamy współpracę pomiędzy prawnikami przez e-mail. Od tej pory realizujemy zadania, delegujemy i współdziałamy wyłącznie przez specjalną aplikację, do której może zostać zaproszony także nasz Klient, aby widział postęp naszych prac.  Jest to szczególnie pomocne, gdy nasze wynagrodzenie jest godzinowe. W tym modelu (time and material billing) nasz Klient może mieć podgląd do czasu, jaki dany prawnik poświęcił dla określonego zadania.

2. Zapewniamy bezpieczeństwo Twoich danych

Pracujemy tylko z VPN-em, czyli w specjalnie szyfrowanym tunelu, do którego nikt poza nami nie ma dostępu, co powoduje, że nikt nie widzi, jakie dane przesyłamy w sieci. Jeśli więc pracujemy na Twojej sprawie i przesyłamy sobie nawzajem Twoje najważniejsze dokumenty, to najkrócej rzecz ujmując – nikt poza nami o tym nie wie. Dane przechowujemy na serwerach zlokalizowanych w Unii Europejskiej o mocy bezpieczeństwa porównywalnej do tej, którą znasz w bankowości.

3. Pracujemy w dedykowanej chmurze

Dzięki temu możemy pracować nawet w samolocie. Chmura jest oczywiście oddzielnie zabezpieczona. To rozwiązanie sprawia, że mamy dostęp do naszych zasobów 24 godziny na dobę z każdego miejsca na świecie – nawet, gdy nie mamy dostępu do internetu.

CategoryKancelaria

JANIK Kancelaria Prawa Gospodarczego i Bankowego
Radcowie Prawni / Adwokaci

ul. Mikołaja Kopernika 29-31/17, 10-512 Olsztyn
tel. +48 600 384 862
e-mail: kancelaria@janik.olsztyn.pl

logo-footer

Bądź z nami na bieżąco: